на русском

Олександр Голюк

Професійний фотограф для весілля!
(093) 723 90 79

Весілля в Києві - навіщо потрібен весільний фотограф?

У наш час   фотоапарат є практично у кожного. Звичайно, він має відмінності: він може бути, як професійним, так і аматорським, дешевим і дорогим, він відрізняється за характеристиками, з професійним ширококутним об'єктивом або довгофокусним. Головне інше, у наш час фотоапарат став абсолютно доступний кожній людині.   Будь-яка людина вже може робити портрети своїх близьких, друзів, знімати вечірки або пейзажі і ділиться знімками в соцмережах. Чи змінилося щось через доступність фотоапарата? Тільки те, що тепер кожна людина може відчути себе фотографом. От тільки чи став він фотографом? Чи став він професіоналом? Ні. Він залишився у фотографії аматором, тому як знімки його такі ж аматорські як знімки його друзів і знайомих. Тому як фотографії потрібно довго вчитися. І також довго практикуватися.

Ні, звичайно можна читати про композиції, про світло яким він буває, як з ним працювати, можна вигадувати нові ракурси для зйомки і вчитися самостійно знімати зі спалахом. От тільки результат часто все одно залишає кращого. Все що у вас може вийти це пара хороших знімків & ndash; хороших для любителя.   Вміти знімати на хорошому любительському рівні - це завжди плюс. Можна зняти день народження або вечірку, або поїздку на море. Але якщо мова йде про якийсь & ndash; небудь дуже серйозному заході, на якому осічки неможливі і де помилка коштує дуже дорого і стає чи не фатальний? Наприклад, про важливу робочій зустрічі чи конференції, по якій потрібно зробити фотозвіт або навіть про сімейний подію & ndash; скажімо, про весілля. Так, так про весілля. Подія, яка у більшості громадян буває тільки один раз в житті. Довірите ви фотоапарат, найчастіше аматорський, а якщо і професійний, не з тим об'єктивом як з'ясується пізніше своєму другові, щоб він робив знімки. І потім при проявленні з'ясується, що знято все погано, і освітлення не те, і гості якось неправильно розставлені, та особи якісь не такі, і свята не відчувається. А що говорити про композиції - її просто немає. Найприкріше, що повторити ці кадри неможливо і це на все життя. І відносини з одним теж зіпсовані

Який може бути вихід? Він дуже простий. Запросити на урочистий захід професійного фотографа. Людину, яка відмінно вміє працювати з технікою, прекрасно відчуває кадр і для якого ваше торжество - серйозна подія. Бо саме для цієї людини зробити фотографію вашого весілля, потрібно на художньому рівні. Професійний фотограф & ndash; це ще й абсолютно інший статус заходу. Деякі вважають за краще брати одного з фотоапаратом через економію, тому що професійний фотограф & ndash; це завжди дорого. Це абсолютно неправильно. Коли мова йде про пам'ять, яка у всіх залишається про весілля, про економію не може бути й мови! Це зводить всю церемонію,   на абсолютно несерйозний рівень.

Весілля & ndash; це колосальна подія в житті кожної людини. Це нова глава у вашому житті. Справжнє весілля повинна нести в собі атмосферу живої казки. Вона повинна бути яскравою та емоційною. Тому фотографії з весілля повинні нести дуже точно передані емоції нареченого і нареченої. Головне завдання професіонала передати цю живу атмосферу в декількох знімках. За кілька годин він повинен розробити цілу концепцію взаємин своїх героїв і вийшов сюжет передати глядачеві. Що залишиться від цієї події? - Тільки фотоальбом.

За допомогою фотографій, ви зможете знову повернутися в той день і пережити ті ж емоції. Ті хвилини можуть повернутися знову. Художньо знята фотографія не просто дублює зовнішню форму & ndash; весільну сукню, костюм нареченого, задник, а також особи молодят і родичів, насамперед вона відображає емоції. Без емоцій, весільна фотографія була б сірою, можна сказати протокольної. Така фотографія нікому не була б цікава.

Весілля & ndash; це один день, який залишиться на все життя. День, який будуть згадувати ваші діти та онуки, близькі та друзі. Мета фотографа зробити серію знімків, з якої в підсумку вийде історія. Весільна фотографія повинна відображати не тільки зовнішню красу та емоції, як було сказано вище, але і бути якісною, мати правильну фокусування, експозицію, композицію, освітлення. Іноді може бути допустима деяка розмитість, якщо це було частиною задуму. Браком вважаються: червоні очі, & laquo; зайві тіні & raquo ;, неправильні лінії обріза, незаретушірованние дефекти шкіри. У хорошій весільної фотографії повинно бути враховано все: світло, фокус, композиція. Важливо правильно розставити групу, яка знаходиться в кадрі, якщо є якісь недоліки в зовнішності, то це має бути враховано і по можливості приховано.   Звичайно, виправити всі неможливо, але багато недоліків фотограф може прибрати або зробити менш помітними. Взагалі треба зазначити, що зйомка весілля & ndash; заняття непросте. Щоб на хорошому рівні її здійснити, потрібно мати не один рік роботи у цій діяльності, тобто бути насамперед, серйозним практиком. Добре зняти весілля, спираючись тільки на теорію - не вийде. Тут потрібно мати чуття, хороший очей і знову ж майстерність. Потрібно вміти робити хороші репортажні фотографії та мати досвід постановочних зйомок.  

Вам потрібна фотосесія?

Фотограф, якого ви запрошуєте на весілля - це творець. Саме він, а не тамада, не людина, яка крутить вініл, робить постановку вашого весілля. Разом з вами він переживає всі емоційні моменти. Важливий момент, без якого немислима весілля & ndash; це фотосесія. Вона необхідна для молодят, так як набираючи кадри в незвичній обстановці, можна знайти абсолютно несподівані ракурси або щось додати нове до образів нареченого і нареченої. Професіонал, який вас супроводжує, завжди підкаже і знайде вдале місце для зйомки.

Сімейний фотограф, а як це? ...

Весілля залишилася позаду. Настала нормальне сімейне життя. Але залишилися теплі, яскраві спогади про те щасливий день. Ці спогади роки безперервно будуть оживляти фотографії. Сімейне життя було б одноманітною, якщо в ній не було дитини. Народження дитини & ndash; це подія, яку ви просто зобов'язані зафіксувати для вашого сімейного альбому. І знову вам може допомогти професійний київський фотограф, який можна сказати став сімейним. Потім можуть бути хрестини малюка, його перший день народження і перший дзвінок. А потім вже ваш ювілей весілля. Не забувайте, звертаючись до професійного фотографа, ви залишаєте для ваших дітей та онуків живу пам'ять, на цих знімках.